EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

EFT, Kineziologie, NLP nebo Progresivní relaxace - tyto metody, mají své jednotlivé techniky a tyto můžou být použity v rámci jednoho sezení ve prospěch klienta.

Terapie (sezení) trvá 1,5 hod. - cena terapie 700,- Kč (děti do 8 let - většinou 0,5 hod. = 250,- Kč, děti do 15 let - 1 hod. = 500,- Kč).

Cena terapie online 800,- Kč (jen pro osoby starší 18 let, online nedoporučuji pro větší pohodu "full service" klienta pro úplně první setkání s klientem a s metodou EFT, pokud klient z velké vzdálenosti a mimo ČR, tak i první terapie se dá zvládnout tímto způsobem).

Cena terapie EFT pro páry (budování a uzdravení současného vztahu) 1.600,- Kč (doba trvání 2 hodiny), při objednání prosím nahlásit, že jste si vybrali tuto terapii, že se jí zúčastní oba partneři.


Reiki
Terapie (ležení) trvá dle zvoleného postupu. Čakrová, zde se ruce přikládají na čakry (rychlejší srovnání energií) cca 1 hodina, nebo na celé tělo (dlouhodobý stres a vyčerpání) cca 1,5 hodiny.
Cena terapie 500,- Kč až 700,- Kč.


Metamorfní (motýlí) technika
Terapie (sezení) trvá 1 hodinu (+ cca 10 min. na odchod a příchod) - 550,- Kč.


Access Bars 
Terapie (ležení) trvá 1 hod. až 1,5 hodina - 1.200,- Kč


Tělové svíce použité při terapii se hradí zvlášť a jejich cena je závislá na ceně od dodavatele (hradí se tělové svíce + čas).

 

Terapie o víkendech a svátcích jsou nadstandardní péčí a je tedy k nim účtován poplatek + 100,- Kč na každou terapii.

 

Masáže:

masáž zad (1 hodina) - 500,- Kč

masáž šíje (0,5 hodiny) - 250,- Kč

masáž šíje a zad (1,5 hodiny) - 700,- Kč

 

foto: Renata Králová