EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

HE SHOU WU – Power Balancer

Je ideálním doplňkem stravy pro vysoce vytížené jedince a starší osoby. Posiluje psychické a fyzické zdraví organismu. Podporuje regeneraci celého těla a dodává energii. Má antioxidační vlastnosti.

Dobrý den, Vám všem, kteří jste navštívili moje webové stránky a rozhodli jste si přečíst i reference některých mých klientů. Touto cestou děkuji těm, kteří se rozhodli částečně anonymně popsat zpětně svoje zkušenosti a zážitky z práce na sobě s mým přispěním. Protože ten první krok, chtít něco změnit byl na nich a oni ho již udělali.

Děkuji a nesmírně si vážím toho, že jste se rozhodli o své zkušenosti napsat, protože i to chce velkou odvahu. Nejenže mi tyto reference pomáhají na mé cestě, ale věřím, že pomáhají i lidem, kteří je píšou a lidem, kteří si je nakonec přečtou.

P.S. 2.11.2019 Čas je pro nás pro všechny, to co už vůbec snad nemáme :-), takže došel i mě a tak neudržuji svoje stránky až tak aktuální a nevěnuji se tolik psaní článku, ale pracuji stejně usilovně a možná i víc, jako dřív. Proto prosím pokud se tu neobjevují nové a nové reference, nesuďte mě. winkinnocent


 

...Víte, co si celý měsíc hodně uvědomuji? Tady a teď...opravdu na tom pracuji a chci si užívat to, co se zrovna děje...

A musím Vám moc poděkovat, víte, že se na svůj problém při příchodu z porodnice nemůžu vůbec nacítit? Jsem milejší a tolerantnější k muži.

Určitě se mnou bude ještě hodně práce, ale já se vynasnažím!

Krásný večer a příští týden se těším

vloženo 30.11.2019 (doručeno 1.5.2019) a tady to vzalo pěkně na obrátkách, poznala jsem ještě dva členy rodiny a vše se tak "nějak" vyčistilo, uhladilo a nebylo třeba žádné dlouhé práce na sobě, prostě šlo to, jak po másle a celá rodina byla spokojenější a šťastnější, základ byl v tom, že všichni mezi sebou měli především v srdci lásku k sobě i k svým nejbližším 


 

Krásnou slunečnou středu milá Renatko, chci Vám moc poděkovat za to pondělí. Opravdu se ve mě cosi zásadního změnilo a stále to doznívá. Udělaly jsme společně spoustu práce, a já jsem vděčná za všechny techniky, slova a Vaši velkou podporu, laskavost a srdečnost na našem sezení.
Pomohlo mi už jen to, ten svůj vnitřní svět pojmenovat, uvidět konečně v pravdě a upřimně, že se nectím a nevážím tak, jak bych se měla vážit. Pak to ani nemohu vyžadovat po druhých, aby si mě vážili, když nejsem sama příkladem. Můj manžel mě to vlastně svým chováním celý ten čas v našem vztahu učil a ukazoval mi tento deficit sebelásky ve mě. Najednou mám opět chuť a sílu ráno vstát a vrhnout se do dne se vším, co mi přinese. Přestaly úzkosti a strachy, co se mnou bude. Vystřídaly je důvěra, že se vždy o sebe dobře postarám, víra v Boha, že je o mě dobře postaráno a těšení se, jaké překvapení den přinese. Mysl se mi krásně projasnila a ten proces stále ještě dobíhá a já si v každém dni uvědomuji víc a víc, a nastavuji si nové přístupy. Čtyřfázový dech aplikuji už automaticky v situacích, kdy se začínám příliš zmrskávat. Prostor si nastavuji také automaticky. Velice Vám za všechno ještě jednou děkuji a ten motýl už rozprostírá křídla
Namasté

vloženo 2.11.2019 (doručeno 11.9.2019)


 

Díky Renatě jsem v sobě objevila kuráž být sobec, ono to může znít všelijak zvláštně, ale pokud žijete život podle toho, že neustále berete ohled na někoho jiného, snažíte se zavděčit a spasit svět a zapomínáte přitom na sebe, tak jednou dojdou síly a jste ve stádiu, kdy nemůžete pomoci ani sobě a ani ostatním a to vyvolá velkou frustraci v tom, že se člověk může cítit nepotřebný, nechtěný… nemilovaný. Renata mě naučila pochopit, že na prvním místě jsem vždycky JÁ a moje pocity, moje energie a okolí se tomu přizpůsobí. 
Nejtěžším úkolem pro mě bylo nechat někoho jít.. ne tolik fyzicky, ale spíš vnitřně pochopit, že je v pořádku, když lidé do našich životů přicházejí a odcházejí, a nezatěžovat je našimi myšlenkami a přáními, že pro nás ještě ten čas se rozloučit nenastal. Už chápu jak důležité je, si k sobě nikoho nevázat lodním lanem, 10x omotaným kolem kotníku a že je veliký rozdíl o něco bojovat a s někým bojovat.
Strach - to byl můj celoživotní kámoš a ovládal mě jak se mu zachtělo, teď se mi trochu straní. Renata trošku naprogramovala moje myšlení a nějak se už od té doby nekámošíme a když náhodou přijde do mé duše a hlavy na návštěvu, tak je to rychlá záležitost a hned zase odchází.
Ať to zní jako sebevětší klišé, tak člověk vždy musí začít se změnou u sebe aby pak mohl měnit svět okolo. S Renatou jsme měli několik sezení a já jsem se pokaždé cítila o něco spokojenější a svobodnější, protože jsem se naučila a stále učím být ženou a sama sebou. S obrovskou vděčností toto přijímám a ten pocit si užívám. Jsem ráda, že můžu být "křehká ranařka". 
Renata mě naučila, že je OK se s kýmkoli v pokoře rozloučit, protože prostě chci nebo říct NE, když vím, že mě někdo vysává. Děkuji, děkuji, děkuji…
Uběhlo několik měsíců od našeho posledního setkání a já mám po svém boku Muže svých snů, Krále, za kterého jsem vděčná a děkuji za něj pánu Bohu každý den… výhodou toho mít krále totiž je, že to z Vás dělá tu obdivovanou a opečovávanou Královnu… a není nic víc. Mám vynikající pohodovou práci, přesně takovou, jakou jsem si přála, krásné vztahy s rodinou a přáteli a parazitům se mi daří vyhýbat- nebo spíš oni se vyhýbají mně :) Jsem tak svobodná, jak jen to jde a zároveň na NIC sama. Jsem vděčná a s velkou pokorou, láskou a otevřeným srdcem tohle všechno přijímám... věřím, že na tomto má velkou zásluhu právě Renata a čas ve kterém ke mně přišla. Toužila jsem po změně svého myšlení, ale neuměla jsem si pomoci sama.
Děkuji

vloženo 2.11. 2019 (doručeno 6.6.2019)


 

DOBRY DEN.

CHCI TOUTO CESTOU MOC PODEKOVAT PANI RENATCE KRALOVE, JE TO VYNIKAJICI TERAPEUTKA. JE TO CLOVEK NA SPRAVNEM MISTE, JSEM JI MOC VDECNA, MOC MI POMOHLA, DOSTAT SE S TOHO NEJHORSIHO. NEMUSIM TADY VYSVETLOVAT NIKOMU CO DOKAZE PSYCHYKA A PANICKE ATAKY. KDO TIM TRPI VI VELMI DOBRE O CEM MLUVIM. JE TO JAKO SOPKA, KTERA VYBUCHNE A POTOM SE UKLIDNI, BOHUZEL SE TYTO STAVY OBCAS VRACI A JE VELMI DULEZITE NA KOHO SE OBRATITE NEBO KDE VYHLEDATE POMOC. NE VSUDE JI DOSTANETE, JA JSEM MELA VELKE STESTI, NASLA JSEM OPRAVDU VELMI MILOU LIDSKOU, CHAPAJICI ZENU A TOU JE PANI RENATA KRALOVA. MA DAR OD BOHA,DOKAZE S VAMI CITIT, VZIT SE DO VAS, MELA JSEM S NI HODINY A OPRAVDU JSEM Z NI CITILA VELKOU ENERGII, KTERA MI DAVALA SILU TO VSECHNO PREKONAT. DIKY NI JSEM DNESKA TO CO SEM, NIKDY JSEM SE TAK DOBRE NECITILA, TAKZE VELKE DIKY, OPRAVDU MUZU DOPORUCIT. JESTLI MATE NEKDO PROBLEMI, MOHU JEDINE DOPORUCIT, LEPSIHO CLOVEKA JSEM NEMELA,VITE? HODINY STRAVENE S P. KRALOVOU MI DODAVALY SILU PREKONAT TO VSECHNO CO JSEM V SOBE DUSILA,A NAKONEC JSEM SE S TOHO HODNE DOSTALA.TAK ZE DOPORUCUJI VSEM CO POTREBUJI POMOC. JE TO SKVELA TERAPEUTKA.

M.C.

vloženo 4.7.2017 (doručeno 28.6.2017) klientka žije dlouhodobě v zahraničí, takže práce na dálku po skype, poprvé mě kontaktovala začátkem prosince minulého roku.


 

Dobrý večer paní Králová,

chtěli bychom Vám touto cestou poděkovat za naši dceru. Pomohla jste jí překonat strach z odloučení od rodičů.

Po Vašich dvou terapiích strávila sama 8 dní na hudebním soustředění spolu se svými spolužáky. Vrátila se šťastná a spokojená sama se sebou. Teď už jezdí na víkend k babičce a chodí spát ke svým kamarádkám.

Ještě jednou velké poděkování, jsme moc rádi, že jsme Vás mohli poznat a těšíme se na Vás v lednu 2017.

Do nového roku přejeme Vám jako andělovi, krásné zážitky a pevná křídla.

T.

vloženo 31.12.2016 (doručeno 30.12.2016)


 

Dobrý den, paní Králová,

minule jste mi pomohla, ani nevíte jak. :o)

S mamkou už si hlavu nelámu. Je dospělá a všechno co dělá je na její zodpovědnosti, kterou já nechci a nebudu přebírat. Už se s ní nerozčiluji. Ani když vyvolá nějaký problém nebo konflikt. Ubližuje si jen ona sama.

Dokonce jsem se naučila ,,odpuštění" - jen jsem si ta slovní spojení musela dát do věty. Třeba: "I když jsi vždycky nebyla skvělou mámou, jakou bych si přála, stejně Tě mám mamko ráda a děkuji Ti za to dobré, co jsi pro mě udělala."

Taky jsem se začala mít víc ráda. :o) Chovám se jako ženská (až na drobné detaily) a po kolezích v práci vyžaduji, aby se ke mně chovali jako k ženě -né jako ke kámošovi z hospody. Jsou z toho nesví - ale zvykají si. :o) A když jsem přišla v šatech, nemohli mě poznat a změnu přivítali. :o)

Takže DĚKUJI M

vloženo 30.10.2016, jedna terapie


Dobrý den paní Králová,

chtěla jsem Vám poděkovat.

Dovolená proběhla úplně hladce (syn - fóbie ze stromů, větru).

Ještě jednou díky a přeji příjemné léto.

LJ

vloženo 26.7.2016 (doručeno 25.7.2016)


 

Tentokrát jsem se rozhodla, že sem musím napsat referenci, kterou mi dala jako zpětnou vazbu na moji práci královna matka (moje maminka :-)), na kterou jsem i hodně pyšná.

"Už jsem zažila spoustu masérů a masérek, a s tou poslední jsem byla opravdu spokojená, ale poprvé vím, že jsem doopravdy namasírovaná."

vloženo 5.3. 2016, reakce na první masáž zad a šíje, v této době už máme za sebou další záda ;-)


 

Ahoj Renato, ještě jednou Ti musím říct, že masáž, kterou jsem absolvoval pod Tvýma rukama, byla úžasná. Dnes mě ráno vůbec nic nebolelo, netáhl žádný sval, ani ta lopatka se neozvala, nelechtala.

Přeji Ti pěkné dny, ahoj R

vloženo 13.12.2015 (doručeno 11.12.2015) masáž šíje a zad


 

Krásný podvečer, paní Králová,

nemám slov, nicméně přece jen se pokusím. Už kolem 9. večer (dívala jsem se na televizi) jsem pocítila jakési neskutečně slastné zemdlení spojené s výpadky pozornosti, takže jsem musela vynaložit poměrně značné úsilí, abych byla schopna sledovat děj příběhu. To jsem ale brzy vzdala, když jsem si uvědomila, že dialogy vnímám jakoby z dálky, avšak jejich smysl už ke mně nedorazil vůbec. Usnula jsem okamžitě (!!!) a jako dřevorubec spala v kuse (!!!) - tedy žádné noční čurací pochody - až do 7 ráno. Probudila jsem se v úžasu. Prožila jsem nevídaně krásnej den s jasnou hlavou jako trychtýř otevřenou všemu kolem. Nepamatuji si, kdy jsem toto zažila naposledy. Těžko se mi to popisuje a nevím, jak bych vám poděkovala.

A napadají mě nejrůznější otázky - kolik úsilí Vás to muselo stát ? Kde se ta energie zmobilizovala, zahustila a jak se nasměrovala ? Co je to za energii a "kde je uložena" ? A je jich víc "druhů" ? A vůbec. Stojím nad tím jako ten Pepíček před paní učitelkou, kouká na ni a říká: "Já to nechápu."

Děkuji Vám, paní Králová, a v duchu hluboce smekám. J.J.

zasláno 13.11. 2015

Dobrý večer, paní Králová,

tož tuto noc se mi nedařilo, vše šlo ve starých kolejích, ale myslím si, že svou roli sehrálo to, že jsem šla spát dost pozdě - kolem 1 hodiny po půlnoci. Dívám se teď na telku - události ve Francii xxxxxxxxxxxxxxxxx. J.J.

zasláno 14.11. 2015

Doporučení pro klientku:

- chodit spát pravidelně a ve stejnou dobu,

- zákaz televize, pokud ano, tak s ťukáním,

- soustředění na teď a tady.

Dobré ráno, paní Králová,

šla jsem spát o půl 11 a zase jsem spala moc dobře. Zprávy úplně vynechat nedokážu, ale velmi podstatně je omezím (s ťukáním), tolik rozumu pohromadě mám a vím, že máte pravdu. A přísná být musíte, alespoň na mě rozhodně. A taky sama dobře vím, jaký význam má pravidelnost, to byla jedna s věcí, které mi v nemocnici maximálně vyhovovaly. Hlavně že to vím ... Moc Vám děkuji. J.

zasláno 15.11. 2015, vloženo 19.12.2015


 

Dobrý večer Renato,

tentokrát se Vám chci ozvat ne z důvodu "řešení neřešitelného", ale právě naopak. Cítila jsem se po našem setkání, jako bych od Vás dostala křídla. Fakt. Mít je doopravdy, lítám ten večer po obloze jako anděl. Všechno mi připadalo tak lehoučké a krásné...

A co na tom je krásnější, že to lehko je mi dál. Přitom jsou to docela obyčejné všední dny se všemi normálními radostmi a starostmi, ale vnímám a chci je vnímat jinak.

Dík. Moc dík a dobrou noc. M.

zasláno 15.11. 2015, vloženo 19.12.2015


 

Dobrý den Reny:)

Poslušně hlásím, že se mám moc fajn a našla jsem si práci přesně takovou jakou jsem chtěla. Od 14.9. nastupuji do ................ a věřím, že to bude práce přesně pro mě:)). Děkuji za všechno a mějte se krásně,

papa:))

Hanka

vloženo 3.9. 2015, 3 sezení => 3 různá témata, nádherné setkání znovu po 10 letech


 

Dobrý večer Renato,

uvědomila jsem si, že mám dostatek vědomostí, síly a vůle změnit své nastavení a vymanit se z problémů, které mě trápí mnoho let. A také mi došlo, proč jsem to ještě neudělala. A že nejlepší pomocná ruka na mě čeká na konci vlastního ramene. A to je, myslím, naprosto skvělý výsledek, ke kterému by v ideálním případě měla dospět každá terapie. A za to Vám moc děkuji. A také za to, že jste ke mě byla vstřícná a laskavá. A že jsme se spolu od srdce zasmály, což se mi nedaří s každým.

Renato, pevně věřím, že všechny poznatky z terapií i své osobní zkušenosti zúročujete a budete zúročovat v tom nejlepším slova smyslu. Není lehké pracovat s lidmi a já Vás za Vaše odhodlání ulehčit lidem od problémů velmi oceňuji a přeji Vám co nejvíc spokojených klientů.

Mějte se krásně

Petra

vloženo 17.8.2015


 

Vážená (milá) paní Králová,

děkuji, děkuji, děkuji.

Přiznávám, že jsem k Vám poprvé šla s pocitem, že když mi nepomůžete, určitě mi neublížíte a co můžu, koneckonců, ztratit, horší už to nebude.

Jistě si vzpomínáte, že jsem Vám hned na začátku řekla, že jsem skeptik a k různým "alternativním" metodám přistupuji s nedůvěrou, téměř s despektem.

Po první návštěvě u Vás jsem zjistila, jak hluboce jsem se mýlila. Ne že bych přestala být skeptikem a změnila svůj pohled na svět a lidi, ale ohromně se mi ulevilo. Vím, že to bude znít jako klišé, ale jsem doslova jako znovuzrozená. Můj čtrnáct let trvající problém zmizel jako mávnutím kouzelného proutku. Dodnes se z toho nemůžu vzpamatovat. Dřív mě každé pomyšlení na zemřelého manžela uvrhlo do plačtivé nálady a výčitek svědomí, dnes je všechno jinak. Proč, já husa, k Vám nešla už před deseti lety. Mohla jsem mít lepší život.

Přemluvila jsem kolegyni, aby Vás taky navštívila. Je na tom podobně, jako jsem byla já, i když ze zcela jiných důvodů. Upřímně věřím, že jí také pomůžete.

Přeji Vám všechno dobré a hodně zdraví.

A ještě jednou děkuji, děkuji, děkuji.

V. H.

vloženo 12.6.2015, 2 sezení - 90% práce metodou EFT


 

SMS 30.4.2015

Milá paní Králová, mám pocit, že mi po dnešním sezení spad kámen ze srdce. Moc díky. M.D.

SMS 8.4. 2015

Milá paní Králová, moc děkuji za dnešní sezení, cítím se po něm výborně. Hezký večer. M.D.

vloženo 3.5.2015, 2 sezení - 90% práce metodou EFT


SMS

Renatko moc Ti děkuji. Děkuji, že jsi. Moc si toho vážím. S láskou Eva

vloženo 21.4.2014 - jedna terapie


 

Milá Renčo,

děkuji velice za čas, který jsi mi věnovala. Čas je v dnešní uspěchané době takový malý poklad, protože je ho stále málo. Proto ti děkuji, že jsi si ho na mě udělala na úkor svého víkendového volna, v době, kdy jsem byla "zralá" na Černovice.

Děkuji za povzbuzení, rozmluvy, vysvětlení, nabití energií, uklidnění, rozbory situací prostě za tvůj úžasný přístup.

Děkuji za Reiki. Za to úžasné uvolnění, na které jsem se těšila týdny předem. Děkuji za EFT. Poklepávám dodnes, když jsem ve stresu, něčeho se obávám nebo si něco moc přeji. Nevím, jak je možné, že to funguje, ale funguje! Asi si nelze stále všechno racionálně vysvětlovat...

Děkuji za to, že jsi mi připomněla existenci andělů. Nevím, proč jsem na ně přestala myslet.

Přeji ti mnoho úspěchů! Přeji ti spoustu zákazníků! Věřím, že všichni kdo k tobě přijdou budou odcházet nadšení, uvolnění a odpočatí stejně jako já.

Moc děkuji za vše!

Jana Borkovcová

vloženo 18.4. 2014, použité metody - esence všeho, co umím :-)


 

Dobrý den paní Králová.

Víkendy a po práci se snažím na práci už nemyslet, docela mi to jde. Jo, dokonce jsem dostala přidáno...jupíí. Celkově jsem ale daleko lepší, než před návštěvou u Vás, mám lepší sny a tak nějak si všechno "neberu", jak před tím. Tak Vám chci za všechno poděkovat a pokud budu potřebovat, určitě bych se ozvala. A pokud něco shodím nebo vyhraji, určitě vám zas napíšu:). Díky moc.

M.H.

vloženo 4.4. 2015 - 3x terapie - vždy jiné téma, 90% práce metodou EFT


 

Dobrý den, paní Králová!

Chystala jsem se Vám napsat už dávno. Chtěla jsem Vám moc poděkovat za návštěvu u Vás a za pomoc.
Byla jste pro mě poslední záchrana. Měla jsem poslední 2 roky opravdu co dělat, abych se nezbláznila pod náporem problémů a starostí, se stavy úzkostí. Nevěděla jsem už za kým jít. Našla jsem si Vás na internetu a jelikož už jsem měla jednu zkušenost s kineziologií už před mnoha lety tak jsem to zkusila.
Moc Vám děkuji a přeji Vám mnoho dalších spokojených lidí jako já.
Vám přeji hodně zdraví a pevné nervy s námi se všemi.
Ještě jednou mooooc děkuji.

DK BRNO

vloženo 16.2. 2015 - 2x terapie, 90% práce metodou EFT


 

Ahoj Renatko. Chci Ti moc a moc poděkovat. Píšu z nemocnice. Ráno mě dělali zákrok a zvládla jsem to. Moc děkuji za podporu a čas věnovaný mému léčeni.

S pozdravem M.

vloženo 16.1. 9. 2015 Tady jsme pracovaly s velkým strachem ze zubařského lékařského zákroku.

 


 

Krásný večer, dnes přímo slavnostní :-)

Chtěl bych se s Vámi podělit o úžasnou zkušenost, poznání... Již nějaký pátek jsem se necítil ve své kůži, to už asi někteří z Vás zažili. Já to zkusím popsat:

Jako zaměstnaný člověk s naprosto plným kalendářem aktivit v práci i mimo ni jsem poslední dobou začal cítit, že je toho na mě "nějak hodně". Tenhle stav jsem si vysvětloval množstvím práce a větší únavu nedostatkem vitamínů, přechozenou chřipkou...vždycky jsem pro to měl vysvětlení a snažil se jít dál. Přišly ale dny, kdy jsem byl doslova na dně. Z práce jsem spěchal domů, bez dalšího přemýšlení co s večerem - prostě jen přežit. Život pro mě ztrácel význam a cítil jsem bytostní vyhoření. Aktivity, které jsem dříve hravě zvládal se nyní staly nepřekonatelnou bariérou, která ve mě vyvolávala strach a úzkost. Vše psychické mělo vliv i na tělo fyzické. Nic mě nebavilo a na nic jsem se netěšil. Rána splynuly s večerem.

Cítil jsem se slabý, nevýkonný, několikrát jsem skončil i doma na neschopence a jen bezvládně ležel na posteli. Doktoři konstatovali - ležte, a když Vás začne bolet hlava zkuste Paralen. Krevní testy v pořádku. Nejrůznější specializovaná vyšetření také. Teď Vás napadne - však to je dobře, že mu nic nebylo, tak proč to tu píše? Ve mě převládala myšlenka - Co se sakra děje? Co to je?

Řešením pro mě bylo vyhledat pomoc. Číslo na paní Královou jsem měl už nějaký pátek uložené v mobilu, takže to byla otázka pár dní.

Dopředu chci říct, že jsem stále na své cestě na skutečným vnitřním klidem a pochopením sama sebe. Paní Králová mi ale dala ten největší impuls, který ani nejde vyčíslit penězi - v mém případě to byla nová životní energie, nové štěstí. Jako by se rodilo z nekonečného zdroje. Můj vlastní Hrnečku, vař! Cestu od jejího domu k zastávce MHD mám nyní spojenou s těmi nejkrásnějšími životními pocity a když mě potká náhodný kolemjdoucí asi nebude věřit svým očím.

Síla myšlenky - pozitivní myšlenky, která je upřímná a jde přímo za tím co si přejeme, je všelék

Děkuji Vám!

H.

přišlo 24.12. 2014 přímo dárek od Ježíška


 

Dobrý den,

jako asi většinu z nás i mě trápí různé věci. Nenaplnění, zklamání ze sebe i ostatních, a různé zdravotní neduhy a slabosti z toho vyplývající. Hledám odpovědi na otázky, proč se mi to děje, co je příčinou. Často si vystačím sám, ale jednou za čas se stane, že mé starosti mi začnou přerůstat přes hlavu. Psychické problémy jdou ruku v ruce s problémy fyzickými a obráceně, a tak se často roztočí nepěkná spirála, která mě stahuje dolů.

Před časem jsem do jedné takové spirálky pěkně naskočil. Dotlačilo mě to hledat pomoc zvenčí. Hledal jsem psychoterapeuta, který by mi dokázal pomoci s odpovědmi na mé otázky a znovu mi odhalit cestu, kterou jsem ztrácel. Hledal jsem terapeuta a našel jsem úžasnou lidskou bytost. Velmi jsem ocenil, že paní Králová mi cestu a možné odpovědi vždy jen nabízela a nikdy nevnucovala. Technikou EFT mi hodně pomohla a ukázala mi tak i další způsoby, kterými si mohu pomáhat i já sám. V mnoha případech se ztotožňuji s její životní filozofií. A pravda, v mnoha případech s paní Královou i nesouhlasím. Ale právě tento "konflikt" mi pomáhá nad věcmi zase přemýšlet z jiného úhlu a objevovat nové způsoby a cesty.

Vím, že jsem se i díky paní Králové zase hodně posunul.

 

Děkuji

 

Ondra

 

vloženo 11.12.2014


 

Dobrý den všem.

I já jsem potřebovala vyřešit svoje problémy. Metoda EFT je velice zajímavá záležitost, rozhodně bych doporučila všem ženám. Zbytečně si komplikujeme život, ale to už je naše přirozenost - neustále předjímáme, řešíme neřešitelné, děláme závěry do budoucna a do všeho dáváme emoce. Výsledkem této metody je, že nejenom dokážu mluvit o velice nepříjemných situacích, které jsem zažila a to bez emocí, ale i to, že si nepřipouštím k tělu spousty problémů, které ve skutečnosti vlastně ani nejsou mými problémy.

A také bych ji doporučila i všem mužům, kteří se nedokáží vyrovnat s minulostí a stále je trápí.
Jsem velice vděčná paní Renatě, že se mnou měla takovou trpělivost a pomohla mi...
děkuji, děkuji, děkuji.

Dana

 

vloženo 9.12.2014


 

 
Krásný den, Renatko,

rozhodla jsem se Vám ještě napsat e-mail jako velké poděkování za Vaši pomoc.

Sice jsem Vám to všechno pověděla osobně, ale stejně cítím, že Vám to ještě mám i napsat.

Když jsem k Vám poprvé se svým manželem přišla, byla jsem ještě ve velice špatném psychickém stavu. Nebyla jsem si totiž jista, zda dokážu tady žít. Byla jsem velice otřesena z toho všeho, co mne potkalo. Cítila jsem velice slabé spojení se svým tělem, cítila jsem se stále v nějakém vzduchoprázdnu, v nějaké bublině, jak kdyby jsem se nedokázala dotknout té reality kolem sebe, jak kdyby jsem sem "spadla" odněkud, kde je vše jinak. Prošla jsem si psychospirituální krizí, zlomem, vykolejením, prostě jsem se najednou "zbláznila" a neviděla pevně realitu, nevnímala přítomnost. Každopádně jsem mnohem citlivěji než kdykoliv předtím cítila každého člověka, co z něho vyzařuje, vnímala jsem jeho charizma. Jakmile jsem Vás spatřila, cítila jsem bezpečí a klid. Ten klid jsem zoufale hledala každou minutu, protože jsem se cítila jako rozsypané lego. Působila jste na mně od prvního pohledu mile a vřele. Vnímala jsem Vaši vřelost a citlivost.

Vaše práce se mnou byla velice citlivá a jemná. Pracovala jste navíc nejenom se mnou, ale i s manželem, který byl součástí životní zkoušky, kterou jsme oba dva potřebovali dokončit. Jsem Vám velice vděčná za Vaši laskavost, jemnost, cit, velké napojení, pokoru a vstřícnost. Jste terapeutka, která uznává, že roste společně s každým příběhem, kde je lucerničkou svému klientovi. Vnímám z Vás velkou pokoru, a to je v této době, kdy je spoustu terapeutů a léčitelů, hodně ojedinělé. I proto jsem k Vám vždy přišla s důvěrou, odevzdaností a stále větší sílou a sebevědomím, to vše zvládnout.

Díky Vám můžu za sedm měsíců od mého psychického kolapsu, kdy jsem skončila na cca měsíc na psychiatrii pod silnými antidepresivy a pesimistickou vyhlídkou uzdravení od lékařů, rodiny a okolí, říct a cítit se zdravá, silná a těšící se ze života. Zároveň si stále více uvědomuji, jak důležité je věřit, mít u sebe milujícího partnera a cítit alespoň malinkou jiskřičku naděje, že všechno dobře dopadne. Vy jste mi tuto víru pomohla opět vybudovat. Děkuji Vám i andělům a Bohu.

Přeji Vám spoustu šťastných konců terapií, přeji Vám sílu a spoustu lásky na Vaší cestě a ať jste inspirací pro ostatní, kteří podobně jako Vy cítí své poslání v pomoci druhým.

Děkuji, že Vás znám a přeji krásné sluníčkové dny

L. B.

vloženo 28.10.2014

a ještě něco jsem dostala, k této písemné referenci tuto nádhernou mandalu. Tato je a bude už vždy součástí mé pracovny, pro ty kteří ji budou potřebovat.

Děkuji za radost a světlo, které s ní přišlo.


 

Dobrý den, paní Králová.

Chci poděkovat za to, že jsem Vás potkala.
Bylo to prostě vnuknutí shora, že jsem objevila právě Vás, když jsem potřebovala pomoc a nejen já, ale i má dcera. Ta měla problém s mluvení a komunikací s lidmi. Díky Vaším metodám se jí podařilo rozmluvit a proto také zvládla odmaturovat z ústní zkoušky. Pamatuji si na první sezení u Vás, kdy nebyla schopna vyslovit jediné slovo a komunikovat s Vámi. Bylo to těžké i pro mne, protože jsem nemohla pomoci.
Mám opravdu velkou radost z Vaší práce, z toho, že se podařilo tohle odbourat a také pomocí metody EFT zlepšit můj vztah s ní. Více spolu mluvíme, o čemkoli, důvěřuji jí a vím, že vše zvládne sama a její rozhodnutí jsou ta správná.
Jste opravdu člověk na svém místě, vždy jsem cítila, že jste tam pro nás. Vyzařuje z Vás klid a pokoj a ten přenášíte i na druhé. Takže po každém setkání jsem byla i já klidnější a pokojnější.
Přeji mnoho dalších úspěchů a pokud budu potřebovat, vím, na koho se obrátit:-)
Děkuji.
B. L.

vloženo 23.9.2014


 

Ahoj Renčo,
tímto bych ti chtěla poděkovat za vše, co jsi pro mě udělala.
Můj příběh začal kdysi dávno na základní škole, kde jsem nepatřila zrovna mezi ty oblíbené žáky a měla jsem jen pár přátel. Čím jsem byla starší, tak můj problém vyjít s ostatními spolužáky byl čím dál větší. Naštěstí uběhlo 9 let a já byla konečně na střední, kde jsem si našla novou a výbornou kamarádku, která sice není z Brna jako já, ale to nevadí. Samozřejmě jsme neustále v kontaktu.
První ročník střední školy byl jen o mě a mé kamarádce, byla jako moje druhá polovina. Učily jsme se spolu, trávily spolu veškerý volný čas, který jsme směly i když ho bylo velmi málo, přesto jsme si užívaly každé minuty. Řešily jsme spolu veškeré problémy a pomáhaly si v každé špatné situaci. Bohužel jsme začaly mít obě velké problémy s jedou paní profesorkou (je to člověk, který umí jen ponižovat a pomoc pouze slibovat - to jen krátký popis protože víc k ní nemám raději slov). Má kamarádka tento její nátlak neustála a musela odejít ze školy jinam. To byl pro mě konec všem krásným časům. Na boj se zákeřnou a protivnou profesorkou zcela bez radosti a úsměvu, jsem zůstala v podstatě sama. I když bylo kolem mne plno lidí, připadala jsem si na světě sama. Od té doby byli už jen proplakané dny i večery a bezesné noci, což trvalo velmi dlouho, začal se mi velmi zhoršovat prospěch ve škole, díky tomu jsem se musela přestat věnovat svým koníčkům a chození ven s přáteli.
Mezitím jsem si našla přítele, zprvu se to zdálo jako něco krásného, ale bohužel člověk se někdy zmýlí. Takže aby toho nebylo málo, rozešla jsem se se svojí první láskou. Příští 3 roky jsem tak nějak strávila s pár spolužáky do doby, než jsem poznala toho pravého. Jenže mezitím jsem bohužel 2x nesložila maturitní zkoušku, jak v letním termínu, tak bohužel ani na podzim a pak už jsem myslela že je naprostý konec s mým životem, nevěděla jsem co dál, nedokázala jsem přemýšlet ani se z ničeho radovat.
V této době jsem kromě toho, že mě pronásledovala neustálá úzkost a nezvládala jsem stres, už trpěla i fyzickými zdravotními problémy, bolesti hlavy, špatně od žaludku, stažený žaludek – snížila jsem příjem potravy jen na to na co jsem měla chuť a chuť mě většinou velmi rychle přešla.
Později jsem přešla na gymnázium, kde jsem si dodělala zkoušku ale co víc, poznala jsem několik úžasných učitelů a přátel.
A teď to nejdůležitější přes mamku jsem se dostala k Renči (jsou dlouholeté kamarádky), která mi opět vrátila pozitivní pohled na svět, pomohla mi nebát se, ať už kohokoliv nebo čehokoliv, ukázala mi, že vše má své řešení (tu těžší, tu lehčí), také mi pomohla najít cestu ke své rodině (mamince, se kterou jsme si také zažily své) a to nejdůležitější, naučila mě se radovat z maličkostí. Díky tomu jsem pochopila, jaké štěstí mám, že mám svoji rodinu, přátele a také svojí největší lásku, kterou nadevše miluji a on mě. Dnes jsme již zasnoubeni.
Zdravotní problémy, které mě trápily v tom období, jsou pryč.
Všechny pocity se slovy vyjádřit nedají, ale díky Renči jsem zase sama sebou.
Ještě jednou mockrát děkuji za vše a také za to že tě znám a že jsi tu pro mě byla a věřím že i dále budeš.
Na závěr bych chtěla dodat ze za celou minulosti jsem díky tobě byla schopna udělat tlustou čáru a začít žít nový život.
Niky


vloženo 23.9.2014

doručeno 25.8. 2014

 


 

Ahojky, konečně jsem se dostala k Tvé chvále. :-)


Vzhledem k tomu, že jsem byla docela slušně závislá na sladkostech-sušenky, kokosové tyčinky, atd., jsem musela čas od času řešit i váhový přírůstek, a navíc jsem si vždycky nájezdy do sladkého šuplíku vyčítala (samozřejmě až poté, co jsem všechno snědla). Rozhodla jsem se, že situaci musím nějak řešit. Poprosila jsem tedy Renču o radu a pomoc. Po domluvě jsem donesla svoje milované polomáčené sušenky a musím říct, že terapie byla docela drastická. :-) Odešla jsem s tím, že za měsíc budeme pokračovat.

Za měsíc byly prázdniny a já to nestíhala. Nicméně jsem Renatě volala a ona se mě mezi řečí zeptala, co já a sladké. Až tehdy jsem si uvědomila, že jsem si na polomáčené za celou dobu ani nevzpomněla. A nejen na ně, na sladkosti vůbec. A bonus? 2 kila dole!

Díky Reni.

 

vloženo 9.9. 2014

V tomto případě jsem požádala svoji kamarádku o zpětnou vazbu na naši společnou práci a aby někoho nepolekala, tak drastičnost terapie spočívala v tom, že kamarádka si při terapii nemohla vzít polomáčené v té chvíli, co chtěla, ale až po určité době, kdy se musela dívat, jak já si na nich pochutnávám! :-)) Fakt to byl "BOBŘÍK ODVAHY" pro nás pro obě ;-)


 
Pani Renata je super psycholozka/kouc/terapeutka. Nejak tak bych pojmenoval veci, ktere se Vam dostane.
Metoda EFT je velmi jemna a pritom dost silna, ze po sezeni ucitite okamzite vysledky a ulevu ruznych zablokovanych, potlacenych emoci.
Pani Renata ma rozhodne zajem o Vas jako o cloveka a sostredi se na Vase konretni problemy se kterymi bojujete. Co velmi ocenuji, je snaha pri kazdem sezeni zvladnout co nejvice a odvest maximum prace!
Muzete mluvit otevrene, nemusite se za nic stydet, zadne predsudky a jak jsem rikal da se toho vyresit opravdu hodne, na co sami nestacime, pripadne bychom se s tim zbytecne dlouho trapili.
Urcite pomaha take pri lecbe jakehokoliv onemocneni, protoze psychika a emoce jsou nedilnou soucasti.
Urcite doprocuji navstivit a pocitit blahodarne ucinky!
Timto Vam take dekuji.
J.L.

vloženo 18.6. 2014


 

Dobrý večer paní Králová,
vaši pomoc jsem vyhledala, když jsem si nevěděla rady sama se sebou a potřebovala jsem nějakou pomoc.
V poslední době jsem měla hodně vyřizování a zařizování všeho druhu, takže to byl velký záběr na moje nervy, které už nebyly v nejlepším stavu.
Díky této metodě se ve mně začala pomalu, krok za krokem, odbourávat ta tíha, která se mi zdála nepřekonatelná.
Také jsem se přestala obviňovat za věci, které se mi nepovedly a přestala jsem se cítit jako obět' životních událostí co se mi děly.
Prostě nikdo není dokonalý a dělat občas chyby je normální, to nám dá šanci si z toho vzít ponaučení.
Jsem ráda, že jsem potkala úžasného človíčka, který mi pomáhá, abych v sobě našla sílu vyrovnat se z těžkostmi života a řešit je k mému dobru.
Jiřina

vloženo 1.5. 2014


 

Ahoj Renčo,
zdravím a hlásím, že díky Tvému školení a terapii jsem se i já rozhoupala a začala jednat vrámci "záchrany života", jak jsem si to nazvala sama pro sebe.
Když jsem se rozváděla, potkala jsem svého známého z gymplu, vlastně jsme spolu i trochu chodili. Byl po nemoci (rakovina prostaty), rozvedený, zubožený, bydlel v mokrém domečku v ....., korunu bys mu dala.
Ve mně se probudila matka Tereza, vzala jsem ho bydlet k sobě, vařila, prala, žehlila, zašívala, uklízela a mezi tím chodila do práce, abych si přivydělala na zvelebení svého bytu. K tomu zahrádka, škola, občas vnoučata, začalo mně to pomalu, ale jistě zmáhat. A ejhle: můj protějšek, ač celé dny až do půlnoci proseděl v obýváku u televize (občas něco taky pomohl, ale jen ze začátku), když viděl, že sotva lezu, hekal, byl na tom ještě hůř! Posléze se mu přestalo líbit, že k nám chodí moje děti a vnoučata, (se svými se stýká jen sporadicky) začala mu vadit moje "kuchyně", najednou bylo všechno jeho, začal být sprostý a drzý, co jsem mu řekla, bylo špatně a namířeno proti němu, nevěděla jsem si rady, zvláště, že ho nebylo kam vystěhovat, protože domeček prodal, ale peníze neměl - ani na nové kalhoty, ani na boty, natož potom na ponožky. Když jsme spolu něco dělali na zahrádce, muselo být po jeho i když špatně a když přišel na to, že jsem to já měla vymyšleno líp, vztekal se a házel kolem sebe nářadím, nadával sprostě a nakonec mně tam nechal u rozdělané práce a utekl.
To byla ta poslední kapka a já si řekla DOST!
Až jsem to dodělala bez jeho pomoci a vyslechla sousedku, která už se bojí chodit na zahrádku, když tam jsme my a přijela jsem domů autobusem, v klidu jsem mu řekla, ať si hledá bydlení v nějakém zařízení pro seniory, že mu dávám půlroční výpověď z bytu a že mu to dám klidně i písemně. Výpověď vzal s klidem, prý písemně nic nepotřebuje.
Opravdu jsme tu jen na chvíli a nechat si dělat ze života peklo, nebo na sobě nechat někoho parazitovat - to nelze!!!
I to jsem si vzala z Tvého učení !!! Měj se krásně a pokračuj ve své Bohulibé činnosti! Je spousta lidí, co Tě potřebují!!!
Marie :o))
Přeji hezký den a úsměv od rána do večera! :o))

vloženo 8.4. 2014


 

Dobrý den,
paní Královou mi doporučila paní logopedka, ke které chodím se svojí 4 letou dcerkou kvůli opožděnému vývoji řeči. Kromě opožděného vývoje řeči se potýkáme s různými zvláštními projevy dcerky, které jednu nejmenovanou paní psycholožku po 5 minutách pozorování dcery vedly k myšlence, že by se mohlo jednat třeba i o autismus. S paní logopedkou si myslíme, že si dcera nese sebou bloky a určité zatížení z doby prenatální a raného dětství. Mám ještě staršího synka, který je na vozíku s diagnozou DMO, takže to moje holčička od začátku neměla jednoduché.
Po pár návštěvách u paní Králové se dcerka začala rozvíjet tak, že již nemá potíž mě držet za obě ruce (dříve mě na procházce držela výhradně jen pravou rukou), začala rozvazovat v řeči a začíná sama kreslit.
Nevím přesně, jak metoda „odťukávání“ EFT funguje, ale na dcerce vidím, že funguje a jsem za to moc vděčná.
Tímto Vám, paní Králová , nemůžu dost poděkovat a těším se na další setkání.
Vděčná maminka 4 leté holčičky. Z.CH.

vloženo 7.4. 2014


 

Dobrý den, v době, když jsem k Vám přišla jsem byla psychicky vyčerpaná, bez energie, a v tom mi velmi pomohlo působení Reiki. V tomto směru jsem v pořádku, cítím se velmi dobře. Také při EFT zprostředkování s maminkou pro mně byl velmi silný zážitek.

Děkuji Vám za čas, který jste se mnou strávila, velmi jsem Vaši pomoc a podporu v té době potřebovala.

K.F.

 

vloženo 27.1.2012


 

Paní Renata je člověk na svém místě. Úplně dobře nerozumím tomu, jak ty metody fungují, každopádně pomáhají. Jsem si jistá, že je to hlavně zásluha paní Renaty, protože vždy se po práci s ní cítím skvělě, at je to eft - odťukávání, kineziologie nebo reiki. Vždy ví, co je potřeba a co říct a já si pak dovedu utřídit myšlenky a najít si odpovědi, které potřebuji. Moc mi pomohla a za to jí děkuji. Z.

vloženo 12.1. 2014S Renatou se znám už roky, je to odjakživa můj dobrý anděl a duše, která mi dokáže pomoci, když mi není do smíchu, protože tak jako ona se nedokáže smát nikdo jiný :-).
Poslední dobou postupně odbouráváme bloky, které mi dělajií problémy jak v osobním, tak i pracovním životě a nestačím se divit, jak všechno pomalu do sebe zapadá a objasňuje se. Renata dokáže vždycky vystihnout podstatu problému a správně vedenými otázkami se dostaneme do dávných zákoutí mého dětství (které je, jak se ukazuje, prapříčinou všech mých problémů) a postupně bloky a problémy mizí.
Když jsem po jednom sezení v krizové situaci použila formulku: "Jsem tady a teď." úplně mě ohromilo, jak rychle a efektivně tato jednoduchá věta funguje.
Renča je úžasný člověk a jsem moc ráda, že jsme se poznaly a naše přátelství vydrželo až do dnes.
M

vloženo 8.1. 2014


 

Dobry den, pani Kralova,

mam pocit, ze to "kouzlo", ktere se kolem me po nasich setkanich motalo, nejak pres tu zpropadenou praci vymizelo. Porad si opakuji, ze uz musim tu praci omezit, ale nejak se to nedari. No, mam to v planu uz od ledna zacit proste jinak. Ale jestli to vyjde - nevim ... vynasnazim se. I na udrzeni "kouzla" se musi zrejme pracovat, ze?

Ale jinak jsem ted u rodicu a mam se skvele, potkavam spoustu znamych a vsichni rikaji, ze vypadam dobre a ve velice dobre a usmevave nalade, tak snad to tak je ... I se tak vlastne citim. Je to fajn.
 
Mejte se moc krasne. Zdravi Katka
 
vloženo 30.12. 2013

 

Od dětství jsem trpěla atopickým ekzémem, a tak jsem si za život prošla již mnoho a mnoho léčitelů, bylinkářů a jiných alternativních odborníků. Prošla jsem si metodami od homeopatie, přes regresi, atd až k EMDR.

Dnes už mohu říci, že poznám jaký vliv na mou psychiku i tělo mají jednotlivé metody i léčitelé.
 
Už jsem byla unavená neustálým nimráním se v blocích z dětství a prenatálního stádia..., neustálého oživování starých záležitostí a z nich vyplývající pocit že vše dělám špatně a za vše si můžu sama.
Již dlouhou dobu jsem nebyla spokojená s prací jiných léčitelů a neměla jsem se na koho obrátit.
Až do chvíle, kdy jsem díky tíživé situaci sebrala odvahu vyzkoušet na doporučení někoho nového…Renatku.
 
Dnes jsem za to neskutečně vděčná, jelikož jako jedna z mála léčitelů Opravdu Naslouchá.
Možná to bude znít zvláštně, ale u mnoha léčitelů jsem se setkala s přístupem, že nechtěli řešit to, co jsem chtěla já, ale něco, co oni uznali za vhodné a prvořadé. Renatka mě nikdy nezavádí jinam a to je úžasné.
 
A její metoda EFT společně s jejím přístupem mi neskonale vyhovuje a pomáhá k dalšímu seberozvoji.
Jednak je tato metoda velice účiná, ale jemná. Dřív se mi stávalo že kupříkladu po regresi či konstelaci mi chvíli trvalo (kupříkladu 3-6 měsíců) než jsem zase fungovala jako dřív. Těžko se to vyjadřuje, prostě ta změna byla tak razantní, že se mnou otřásla. Kdežto u EFT jsou velké změny, stálé, ale jemné. Odcházím vždy svěží a doplněná energií.
A druhá věc, která je pro mě zásadní je fakt, že se nepatláme v minulosti a nerozebíráme staré věci ..., posunujeme se i bez toho.
 
K Renatce jsem poprvé přišla kvůli bolestnému vztahu.
Dnes (a to je jen 4 měsíce) mám tyto bolesti zpracované a těším se z přítomnosti nového, báječného partnera, kterého bych k sobě nikdy nedokázala pustit po tak krátké době, kdyby mi Renatka nepomohla.
 
Další věcí, kterou jsme s Renatkou začaly postupně řešit je můj syndrom vyhoření v pracovní oblasti.
A dělám úžasné pokroky, které bych určitě u psychologa nebo někde jinde nedosáhla.
Věřím tomu, že se mě doba, která je pro "vyléčení" syndromu vyhoření poměrně dlouhá, zkrátí na minimum.
Už teď jdu mílovými kroky.
 
Děkuji Renato
Andrea/29 let

 

Paní Renatě

Když už nám není "náct", máme život pěkně v hrsti a jen menší či větší výkyvy utuží naši tělesnou a duševní schránku. Na tom není nic zvláštního. S touto vizí jdeme vstříc životním situacím a při klopýtnutí nabíráme zkušenosti.
Jenže – začalo to drhnout. Ač slušně vychovaná, zaměstnaná a rodinou šťastně obklopená, najednou jsem padala někam nízko. Čím víc jsem se snažila se vrátit nohama na zem, tím víc se mi život začal zamotávat a nedařilo se mi doslova v ničem. Tím startovacím motorem pro neschopnost byl nedostatek, řekla bych dokonce ztráta sebevědomí. Sama sebe jsem se vnímala, že dělám pořád chyby, že něco nestíhám, že jsem vystresovaná a nervózní. Byla jsem na sebe přísná, jen jsem se obviňovala, že jsem neschopná. Doma i v práci. Zároveň jsem se snažila své myšlenky přesvědčit, že tomu tak není, že jsem neudělala nic špatného, že se chci vrátit do doby, kdy jsem těmito myšlenkovými pochody nebyla vůbec pohlcena. Nešlo to. Potřebovalo to něco, lépe řečeno někoho, kdo se nebude vysmívat, kdo nebude jednat podle a vypočítavě, zároveň kdo vás nebude jen litovat, ale vyslyší vás a bude se snažit najít cestu zpět, a to co nejrychleji a bez léků.
Mým obrovským spojencem se v takové chvíli stala paní Renata Králová.
Po první návštěvě jakoby ze mě spadl balvan. Nevím, jak to všechno dokázala. A dokazuje mi to při každé mé další návštěvě. S pochopením a vlídným zacházením ve mně přelaďuje špatně nachytanou energii. Nediktuje, nesnaží se vnutit své myšlenky a vyťukáváním mě navrací do reality jako plnohodnotnou bytost. Opravdu je pro mě super člověk! Moc děkuju. Moc.

M.


 

Dobrý den paní Renato,
moc Vás zdravím a jen takovou minizprávičku posílám, v to úterý mi po Vaší schůzce úplně přestalo bušit srdce. Fakt jsem se doslova překvapila v šalině, že nic. Teď se to občas vrátí. Ještě je co uzdravovat, zvlášť v prostředí, které má denně nespočet nástrah...
Mějte se fajn, moc fajn. Bylo to super.

Na shledanou M.

P.S.: Fakt nemá cenu nad tím přemýšlet, důležité je, že to funguje. :-D:-D


 

Dobrý den všem, kdo se vydal na tuto cestu poznání.

S paní Renatkou jsem se seznámila v období, kdy jsem ztratila lásku k sobě i k ostatním. Ovládl mě vnitřní hněv a nespokojenost v životě. Už při prvním setkání s paní Renatkou jsem pochopila, co mi uniklo pod prsty. Renatka mi vrátila VÍRU. Víru v sebe, ve svou ženskost, víru v Boha, víru že vše může být takové, jaké jen budeme chtít.

Děkuji za těch pár chvíl, které jste se mnou strávila a naplnila mě pozitivním myšlením. Ráda vaše služby doporučím svým přátelům a sama vás budu stále vyhledávat.

M.M.


 

S Renčou se znám už velice dlouho. Vím o jejím vztahu a lásce k andělům, léčení bez použití medikamentů a o její schopnosti naslouchat problémům ostatních.

Proto, když nastal problém i v mém životě, přijala jsem s povděkem možnost promluvit si o tom s ní. Bylo to na jedné procházce, byl krásný jarní den a já jsem se opět plácala ve svém nitru s myšlenkami o nevydařeném těhotenství. Krásně jsme si o mých pocitech, křivdách a nevyřešených věcech povykládaly a já jsem cítila obrovskou úlevu. Stačilo v podstatě velmi málo, ale byl tu někdo, kdo mi naslouchal, mluvil, když to bylo zapotřebí a dodal mi sílu a odvahu zkusit to znovu. Věřím, že i díky její podpoře se to povedlo.

Jsem ráda, že se Renča rozhodla dělat to, co umí nejlíp a to je pomáhat lidem kolem sebe. Přeji jí spoustu spokojených klientů a přátel, jako jsem i já.

E.


 

Paní Renatu mi doporučila velmi blízká osoba, což mi pomohlo k prvnímu kroku. Pocit důvěry, bezpečí a pochopení ze strany paní Renaty mě v počátcích oprostil od předsudků či zábran. Nikdy jsem nevěřila, že „alternativní“ metoda, respektive jakákoliv metoda, může člověku opravdu pomoci v nepříjemné a těžké životní situaci. Dnes vím, že opak je pravdou.

Sama jsem se nedokázala vyrovnat s ukončením partnerského vztahu a stále se vracela k tomuto tématu, kladla si neustávající otázky, situaci jsem ve své hlavě znovu a znovu analyzovala...

Díky paní Renatě jsem svoji situaci pochopila, přijala ji a uvědomila si, že žít minulostí nemá význam. Moje psychická a emocionální vyrovnanost mě překvapovala každým dnem. Klid, čistá hlava a znovunabytá rovnováha mi velmi pomohla nepříjemným obdobím projít a užít si každý přítomný okamžik.

Děkuji Z.V.


 

Za Renčou jsem si přišla řešit vztah s muži, resp. mou neschopnost odejít z jednoho konkrétního neuspokojivého vztahu, ve kterém jsem sice fyzicky nebyla, ale ke kterému jsem se v myšlenkách musela neustále vracet. Tato situace trvala více než rok. Více než rok svého života jsem většinu své energie věnovala jinam než sobě, mnou prožívané přítomnosti, vlastním cílům, práci, zbývalo mi jí velmi málo na žití vlastního života. Když jsem za Renčou přišla, myslela jsem si, že si potřebuju vyřešit nějaký vzorec, co dělám ve vztahu k mužům špatně.

Ale pod Renčiným vedením jsme přišly na to, že mám problém úplně jinde – a to ve vztahu k sobě. Že si nevěřím, že by se ke mně někdo vůbec mohl chovat hezky a s láskou a že vlastně nevěřím, že by to se mnou mohl nějaký muž myslet vážně. Že nevěřím, že jsem dost dobrá, úžasná a hodna lásky taková jaká teď jsem. A že jsem poslední roky pořád jen vylepšovala svůj zevnějšek v rámci touhy po dokonalosti, a když mi ani všechna péče o sebe, svou vizáž, postavu ani dosažená nadprůměrná vnější atraktivita nedaly pocit, že jsem hodna pozornosti a lásky, myslela jsem pouze že dělám málo a když ještě trochu přitvrdím tak že to konečně přijde... Kolik mé energie a peněz šlo vniveč, zatímco jsem jen klouzala po povrchu… Zjistily jsme, že si nevěřím ani v mé práci – vhledem k tomu, že podnikám a vystupuji sama za sebe, je toto pro můj úspěch velmi důležité.

A kdybych za Renčou nepřišla, těžko bych vůbec přišla na jádro problému, takže už prvním přínosem bylo, že jsem ho pochopila a že mi ho někdo pomohl pojmenovat. A již „odklepání“ této mé sebeúcty a přijetí sebe (včetně své nynější situace) jaká jsem, pro mě bylo velkou úlevou. To není ale ničím ve srovnání s tím, co se děje od té doby. Nemám už zapotřebí chorobně kontrolovat svou váhu, make-up, oblečení a výšku podpatků.:-) Již nemám potřebu dostávat uznání mé hodnoty od ostatních lidí, nevěnuji tedy do získání jejich pozornosti svou energii, ale věnuji ji práci na dosažení svých vlastních cílů, prožívání svého vlastního života. Ve správnou chvíli ke mně přicházejí znovu a znovu pozitivní lidé, myšlenky a poselství, ohledně toho jak jsem úžasná v tom, kdo jsem a co dělám a já jsem nyní schopna je vnímat a přijímat! Jsem schopná cítit radost z toho, kým jsem a jaký život mohu žít. Děkuji za to, že mi mé téma mohlo být „odťukáno“. Vřele EFT doporučuji každému z Vás, kdo jste narazili ve svém životě na něco, co Vám bere energii, radost, schopnost být sama sebou a projevit se v plné své radosti a síle a možná ani nevíte, co to je, ale chcete to změnit…

Zamyslete se nad tím, jaká je škoda každého dne, kdy nežijete naplno dle svého potenciálu!

A.U paní Renaty jsem byla s problémem nedostatku peněz a tak trochu workoholismem :)
Začali jsme "odťukávat" tyto záležitosti. V tu chvíli se vynořily další navazující témata např. neumím si srovnat dokumenty, smlouvy (všechno jsem buď hodila do krabice nebo někam zašantročila). Celý průběh byl velmi příjemný, cítila jsem se v bezpečí s možností opory.

Je to cca druhý měsíc co jsem odjížděla od paní Renaty plná dojmů s rozzářeným pohledem vstříc budoucnosti. Dnes sedím v obývacím pokoji koukám na nové šanony, kde jsou seřazeny dokumenty a smlouvy na kontě mám první vlaštovky co se ušetřených peněz týká.

Práce je pro mě prostředkem pro získávání peněz a tudíž zde netrávím dny i noci, ale jen určenou pracovní dobu a úkoly navíc, které jsem vykonávala s určitou samozřejmostí a zdarma velmi ráda přenechám lidem k tomu určeným.

K paní Renatě se určitě a ráda vrátím už proto, že je lidská, empatická a to co dělá ji baví a naplňuje.

S pozdravem S.K.