EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

HE SHOU WU – Power Balancer

Je ideálním doplňkem stravy pro vysoce vytížené jedince a starší osoby. Posiluje psychické a fyzické zdraví organismu. Podporuje regeneraci celého těla a dodává energii. Má antioxidační vlastnosti.

EFT, Kineziologie, NLP nebo Progresivní relaxace - tyto metody, mají své jednotlivé techniky a tyto můžou být použity v rámci jednoho sezení ve prospěch klienta.

Terapie (sezení) trvá 1 hod. - cena terapie je 900,- Kč (děti do 8 let - většinou 0,5 hod. = 450,- Kč). 

Cena terapie online 1.100,- Kč (jen pro osoby starší 18 let, online nedoporučuji pro větší pohodu "full service" klienta pro úplně první setkání s klientem a s metodou EFT, pokud klient z velké vzdálenosti a mimo ČR, tak i první terapie se dá zvládnout tímto způsobem).

Cena terapie EFT pro páry (budování a uzdravení současného vztahu) 1.700,-  až 2.000,-Kč, při objednání prosím nahlásit, že jste si vybrali tuto terapii, že se jí zúčastní oba partneři. Doba terapie maximálně 1,5 hod.


Reiki
Terapie (ležení) trvá dle zvoleného postupu. Čakrová, zde se ruce přikládají na čakry (rychlejší srovnání energií) cca 1 hodina, nebo na celé tělo (dlouhodobý stres a vyčerpání) cca 1,5 hodiny.
Cena terapie 900,- Kč až 1.300,- Kč.


Metamorfní (motýlí) technika
Terapie (sezení) trvá 1 hodinu - 900,- Kč.


Access Bars
Terapie (ležení) trvá 1 hod. - 1.300,- Kč

Access Facelift + další tělesné procesy
Terapie (ležení) trvá 1,5 hod. - 1.800,- Kč


Tělové svíce použité při terapii se hradí zvlášť a jejich cena je závislá na ceně od dodavatele (hradí se tělové svíce + čas).

 

Terapie o víkendech a svátcích jsou nadstandardní péčí a je tedy k nim účtován doplatek + 300,- Kč na každou terapii.

 

Masáže:

masáž zad (1 hodina) - 900,- Kč

masáž šíje (0,5 hodiny) - 450,- Kč

masáž šíje a zad (1,5 hodiny) - 1.400,- Kč

 

foto: Renata Králová