EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

HE SHOU WU – Power Balancer

Je ideálním doplňkem stravy pro vysoce vytížené jedince a starší osoby. Posiluje psychické a fyzické zdraví organismu. Podporuje regeneraci celého těla a dodává energii. Má antioxidační vlastnosti.

Potřebujete získat víc jistoty při jednání s lidmi?

Potřebujete být úspěšní ve vašem bysnysu?

Neuro-lingvistické programování
NLP pochází z angličtiny a znamená neuro-lingvistické programování (dále jen „NLP“). NLP se často definuje jako studium struktury subjektivních zkušeností. NLP je totiž metoda, která umožňuje proniknout do labyrintu podvědomí a zefektivnit naši komunikaci. NLP je model, který nás učí se učit. Model, který nám umožňuje převzít expertizu jiných a zakomponovat ji do našeho vlastního života.

Neuro - náš centrální nervový systém, který konvertuje vnější impulzy do obrazu, zvuku a pocitu.

Lingvistické - jazyk používáme k vyjádření a pojmenování všeho čím se zabýváme. Také nám umožňuje dávat impulzy našemu nervovému systému.

Programování v NLP je termín, který používáme v souvislosti se způsobem organizování a ukládání přicházejících informací. Program, který nás provází naším životem a určuje kvalitu našich zkušeností.

NLP jednoduše dává lidem možnosti volby. Jaký život budou žít, jak budou vycházet s ostatními, jak budou vycházet se sebou a čeho budou chtít dosáhnout.

NLP pozitivně přistupuje k životu každého člověka, k jeho dřívějším rozhodnutím a prožitkům, kterých není třeba litovat, když nebyli tak, jak jsme chtěli. Každý člověk dělá to nejlepší, co může na základě svých životních zkušeností za doprovodu svých emocí.

NLP je tak součástí v podstatě každé terapie.