EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

HE SHOU WU – Power Balancer

Je ideálním doplňkem stravy pro vysoce vytížené jedince a starší osoby. Posiluje psychické a fyzické zdraví organismu. Podporuje regeneraci celého těla a dodává energii. Má antioxidační vlastnosti.

Potřebujete tělo zbavit škodlivin a toxinů?

Chcete se zbavit bolesti?

Potřebujete se zbavit zánětu?

Máte v těle kameny či cysty?


Aplikace tělových svící nachází své kořeny v dávnověku. Už staří Keltové a i jiné národy věděli, že pokud se na těle projeví nemoc, pak je narušen správný tok energií těla, a proto používali k léčení kůru stromů (stočenou do ruličky) a byliny. Letitým praktikováním došli k poznání, že ponořením svící do včelího vosku trvá hoření déle.

Při hoření svíce vzniká komínový efekt, to znamená, že vytvořený podtlak vytáhne z těla škodliviny, toxiny, bolest, záněty, podlitiny, kameny, cysty atd.

Dalším účinkem tělových svící je čištění a spalování problémů na úrovni aury. Jak svíce prohořívá aurou, spaluje nečistoty a bloky na různých úrovních.

Tělové svíce jsou vyráběny ručně z proužku čisté bavlny, čistého včelího vosku a kurkumy. Včelí vosk je bohatý na vitamín A a má antioxidační a antiseptické účinky. U včelího vosku nejsou známy žádné vedlejší ani nepříznivé účinky na lidské zdraví. Pouze u alergiků nebo citlivých osob může vyvolat alergické reakce, proto se doporučuje obezřetnost. Také kurkuma má protizánětlivé účinky. Kurkuma patří mezi přírodní antibiotika s protibakteriálním a protivirovým účinkem. Barvivo kurkumin má význam i jako lék. Je velmi silným antioxidantem, jež nás zbavuje nebezpečných volných radikálů a zabraňuje patologickým změnám v tkáních. Jako podpůrný prostředek léčby mohou být použity silice léčivých rostlin v podobě oleje, kterým potřeme svíci po celé délce (např. levandule, rozmarýn, teatree atd.). Vhodné i pro zvířta (psi a kočky).

V červnu 2013 jsem začala pracovat s tělovými svícemi a zjistila jsem při práci na nejbližším členu své rodiny a to mamince (zainteresování ví, jak je těžké pro terapeuta pracovat na svých nejbližších, protože tady většinou tlačíte na pilu, ať chcete nebo nechcete), že tělová svíce vytáhne i velmi hluboký zánět. Tělové svíce v kombinaci s Reiki, EFT a podporou spolupracujícího klienta, dělají doslova zázraky. Klient dostane vše, co potřebuje. Tělová svíce vytáhne škodliviny z bolavého těla, Reiki pomůže obnově energie a uhladí auru. EFT vynese na povrch emoci, která zablokovala energetický systém těla nebo mu pomůže v jiné kombinaci metod zbavit nevíry ve vlastní uzdravení. Puzzle zapadlo na své místo.

ilustrační foto: Renata Králová