EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

HE SHOU WU – Power Balancer

Je ideálním doplňkem stravy pro vysoce vytížené jedince a starší osoby. Posiluje psychické a fyzické zdraví organismu. Podporuje regeneraci celého těla a dodává energii. Má antioxidační vlastnosti.

Má vaše dítě poruchy učení, má dyslexii či dysgrafii?

Zažili jste v minulosti situace, které vás ovlivňují i současném životě?

Kineziologie (z řečtiny: κίνηση (kinesis) = pohyb, λόγος (logos) = slovo, řeč) je věda o mechanických zákonitostech pohybového ústrojí člověka a zvířat, One Brain (jednotný mozek).

Kineziologie je metodou, která odhaluje a léčí konflikty z minulosti.

Kineziologie je jedna z nejznámějších metod alternativní medicíny, kterou uznávají psychologové, lékaři, učitelé i laici po celém světě. Kineziologie se týká studia svalů a pohybů těla. Cílem kineziologie je udržování rovnovážného zdravotního stavu. Metoda je založena na poznatku, že každá skupina svalů lidského těla má vztah k dalším částem těla - k jednotlivým orgánům, zažívacímu ústrojí, žlázám, kostem a krevnímu oběhu. Pokud jsou v dobré kondici svaly, je i tělo v pořádku.

Terapeut nejprve zjistí celkový stav těla podle toho, jak při vyšetření reagují svaly na jemný tlak rukou. Jednotlivé svaly reagují na negativní informace oslabením, nebo naopak napnutím svalu. Každý stres či nemoc se projeví na našich svalech.

Negativní emoce sval oslabí, zatímco pozitivní ho zpevní.

Ve stresových situacích, které nás provázejí v prenatálním vývoji, porodu, v dětství i dospělosti se může odpojit až 75% mozku. TO JE TEDY SÍLA! S tímto omezením pak žijeme svůj další život.

Vzniklá negativní reakce způsobí zablokování energetického proudění na úrovni mozku a následně i v příslušné části těla. Výsledkem mohou být různé typy fyzických a duševních problémů, např. bolesti hlavy, zad, obezita, alergie, různé typy závislostí, fobie a podobně.

Ve většině případů je příčinou emocionální trauma nebo stres, který je tak intenzivní, že následkem strachu, bolesti nebo strachu z bolesti si jedinec naprogramuje do mozku "slepé místo" na určité své schopnosti. Od této chvíle po celý život popírá jejich existenci.

Buněčná paměť těla člověka eviduje všechny informace o každém energetickém bloku.

Kineziolog vhodnou korekcí pomáhá klientovi s odstraněním příslušného bloku, aby byl klient schopný používat celý potenciál svého mozku v podobné situaci. Pomocí kineziologie můžeme velmi lehce určit příčinu stresu a jeho emocionální dosah, odstranit strach nebo bolest ze vzpomínky na danou situaci, navodit normální, účinný neurologický tok.

Tato metoda pracuje s energií těla. Kineziolog pomáhá klientovi najít příčinu, která přerušila energetický tok v těle a jemnými korekcemi se stimuluje samoléčící mechanismus organismu, který obnoví tok energií.

Samotná korekce se skládá z mimořádně jednoduchých pohybů a dotyků, případně světelného působení. Tyto korekce jsou neuvěřitelně jemné a překvapivě účinné.

Podmínkou úspěchu této metody je nezbytná spolupráce pacienta. Terapeut pouze zahájí proces odstraněním bloků a pak už záleží na klientovi, jak se bude ve svém životě chovat a pečovat o své zdraví.

Práce se systémem ONE BRAIN odstraňuje bariéry, provádí takzvané odblokování, které jsme získali v minulosti, a pomáhá nám rozhodnout se svobodně v přítomnosti.

Terapie trvá hodinu.

foto: Renata Králová