EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

HE SHOU WU – Power Balancer

Je ideálním doplňkem stravy pro vysoce vytížené jedince a starší osoby. Posiluje psychické a fyzické zdraví organismu. Podporuje regeneraci celého těla a dodává energii. Má antioxidační vlastnosti.

Metodou EFT se je možné pomoci v různých oblastech života, jednou z nich je nedostatek nebo přímo „NEDOSTATEK PENĚZ“.

„Ty peníze si nezasloužíš!“
„Peníze vládnou světu.“
„Peníze jsou největší zlo.“
„Peníze nepřinesly nikdy nic, než potíže.“
„Peníze získám jen, když se na ně nadřu.“
„Nic neušetřím a furt nic nemám.“
„Peníze vyletěly komínem.“
„Peníze nejsou všechno.“
„Rekonstrukce domu pohltila veškeré peníze.“
„Chudoba cti netratí.“
„Bohatí jsou špatní lidé.“
„Bez práce nejsou koláče.“
„Peníze na stromech nerostou.“
„Zbohatnout se dá jen nečestně.“

Taky máte nějakou takovou osobní pravdu nebo vám někdy někdo řekl, že pro vás toho tu není a nebude nikdy dost?
Nikdy nemáte dost peněz?
Každý měsíc utratíte víc, než vyděláte?
Ostatní si kupují, po čem vy, jen marně toužíte?

V osobních nebo rodinných financích víc než kde jinde platí, že musíte dodržovat určitou disciplínu, ale kromě toho je tu ještě další možnost a to práce na sobě. Protože každý z nás má určitou zkušenost s penězi a taky toho hodně o penězích slyšel. Největší zátěží osobní bývá pak stres z ekonomické situace, ve které se člověk sám nachází nebo se nachází jeho rodina a stres způsobuje zastavení či zablokování energií v celém těle, a EFT pracuje s touto zablokovanou energií.
1. Hledáme vaše vnitřní pravdy, které jste někdy někde slyšeli a přijali za své, protože je řekla ve své době osoba, která byla pro vás autoritou.
2. Procházíme vaše vlastní zkušenosti a zkušenosti vaší rodiny dvě až tři generace zpátky.
3. Navazujeme láskyplný vztah mezi vámi a vašimi penězi.
4. Pokud budete mít zájem, společně se spolu podíváme na váš aktuální rozpočet, můžeme spolu zpracovat i finanční rozvahu např. na dalšího půl roku. (Víc jak 21 let jsem pracovala a dál pracuji jako majetková účetní pro organizační složku státu, takže zkušenosti v oblasti plánování a toku peněz mám. Od roku 2013 jsem OSVČ.) Dále můžeme projít vaše aktiva a pasiva a zkusit spolu z pasiv vytvořit nové aktivum.
5. Nastavíme spolu nově vaše přístupy k vašim financím.
Z tohoto výčtu vyplývá, že pokud chcete opravdu změnit vaši finanční situaci, musíte pro to něco udělat a to se nedá provést během jednoho sezení se mnou a bez vlastní práce na sobě.
Toto je proces a proto je potřeba nejméně 5 sezení (doporučuji 10 sezení), které můžeme naplánovat např. na jedno sezení měsíčně. Za předem dohodnutých 10 terapií účtuji 9x 700,- Kč a desátá terapie je dárek ode mne pro vás. Proces potřebuje čas a vy budete ty průběžné změny postupně sami na sobě sledovat, ale můžeme pracovat i rychleji, tady respektuji přání a potřeby klienta.

 

Někdy žijeme na dluh, aniž bychom si to uvědomili….


I tomu, kdo se snaží o vyrovnaný rozpočet se může stát, že i když ke svým příjmům a výdajům přistupuje zodpovědně a má přehled, tak mu někde něco uteče.
Pro vyrovnaný domácí nebo i firemní rozpočet je důležitá znalost příjmů, tak i výdajů. Tentokrát se chci zaměřit na firemní peníze OSVČ (dále jen „podnikatel“), který vydává vouchery, dárkové poukázky nebo předplacené pernamentky (dále jen „poukázky) na své služby.
Poukázky mají většinou omezenou platnost. Zkušenost s českou klientelou je taková, že většina klientů si vybrání služby ponechává až na poslední chvíli, kdy končí platnost poukázky, ať už z jakýkoliv důvodů.
Zásadní na začátku pro podnikatele je, ještě před vytisknutím poukazů, stanovit si počet prodávaných poukazů na určité období (např. na měsíc nebo na půl roku, případně na jeden rok, kdy doba vybrání služby by neměla být delší než půl roku). Udělat kvalifikovaný odhad, kolik toho podnikatel zvládne, aby se nakonec nemusel omlouvat svým stálým klientům, že pro ně nemám prostor a čas. Aby snahou získat nové klienty nepřišel o stálou kvalitní klientelu. Radost z prodaných poukazů, by mohl pokazit následující stres, kam tyto klienty „narvat“, když onemocní sám podnikatel nebo jeho rodinný příslušník a pomoc a péče je najednou tak rozsáhlá, že zabere většinu času, kdy by bylo třeba se věnovat práci.
Největším rizikem poukazů je pak to, že většina podnikatelů přijme platbu do svého rozpočtu a službu odvede, až se klient rozhodne poukazu využít. Podnikatel běžně začne s těmito penězi hned hospodařit a neodloží je do doby, dokud není poukaz odpracován a tím se, aniž si to uvědomí dostává vůči klientovi do určité formy dluhu.
Nejhorší by byla situace, kdy by podnikatel svým závazkům nemohl dostát, třeba ze zdravotních důvodů a vybrané peníze za poukazy by musel vracet. Kde pak vzít, když je nemocný, nevydělává a peníze již použil? Například na firemní režijní náklady.
To pak z nastalé situace zjistí, že aniž by si to neuvědomil, tak žil na dluh.
Proto peníze za prodané poukázky musí ležet buď na jiném účtu nebo v samostatné obálce, než jsou ostatní příjmy a do příjmu mužou přijít až po vykonání služby.