EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

Metodou EFT se je možné pomoci v různých oblastech života, jednou z nich je nedostatek nebo přímo „NEDOSTATEK PENĚZ“.

„Ty peníze si nezasloužíš!“
„Peníze vládnou světu.“
„Peníze jsou největší zlo.“
„Peníze nepřinesly nikdy nic, než potíže.“
„Peníze získám jen, když se na ně nadřu.“
„Nic neušetřím a furt nic nemám.“
„Peníze vyletěly komínem.“
„Peníze nejsou všechno.“
„Rekonstrukce domu pohltila veškeré peníze.“
„Chudoba cti netratí.“
„Bohatí jsou špatní lidé.“
„Bez práce nejsou koláče.“
„Peníze na stromech nerostou.“
„Zbohatnout se dá jen nečestně.“

Taky máte nějakou takovou osobní pravdu nebo vám někdy někdo řekl, že pro vás toho tu není a nebude nikdy dost?
Nikdy nemáte dost peněz?
Každý měsíc utratíte víc, než vyděláte?
Ostatní si kupují, po čem vy, jen marně toužíte?

V osobních nebo rodinných financích víc než kde jinde platí, že musíte dodržovat určitou disciplínu, ale kromě toho je tu ještě další možnost a to práce na sobě. Protože každý z nás má určitou zkušenost s penězi a taky toho hodně o penězích slyšel. Největší zátěží osobní bývá pak stres z ekonomické situace, ve které se člověk sám nachází nebo se nachází jeho rodina a stres způsobuje zastavení či zablokování energií v celém těle, a EFT pracuje s touto zablokovanou energií.
1. Hledáme vaše vnitřní pravdy, které jste někdy někde slyšeli a přijali za své, protože je řekla ve své době osoba, která byla pro vás autoritou.
2. Procházíme vaše vlastní zkušenosti a zkušenosti vaší rodiny dvě až tři generace zpátky.
3. Navazujeme láskyplný vztah mezi vámi a vašimi penězi.
4. Pokud budete mít zájem, společně se spolu podíváme na váš aktuální rozpočet, můžeme spolu zpracovat i finanční rozvahu např. na dalšího půl roku. (Posledních 15 let jsem pracovala jako majetková účetní pro organizační složku státu, takže zkušenosti v oblasti plánování a toku peněz mám.) Dále můžeme projít vaše aktiva a pasiva a zkusit spolu z pasiv vytvořit nové aktivum.
5. Nastavíme spolu nově vaše přístupy k vašim financím.

Z tohoto výčtu vyplývá, že pokud chcete opravdu změnit vaši finanční situaci, musíte pro to něco udělat a to se nedá provést během jednoho sezení se mnou a bez vlastní práce na sobě.
Toto je proces a proto je potřeba nejméně 5 sezení (doporučuji 10 sezení), které můžeme naplánovat např. na jedno sezení měsíčně. Za předem dohodnutých 10 terapií účtuji 9x 700,- Kč a desátá terapie je dárek ode mne pro vás. Proces potřebuje čas a vy budete ty průběžné změny postupně sami na sobě sledovat, ale můžeme pracovat i rychleji, respektuji přání a potřeby klienta.


A teď jeden odkaz pro inspiraci: http://www.prokrasnyden.cz/products/nejbohatsi-zena-sveta-popisuje-20-rozdilu-v-premysleni-mezi-bohatym-a-prumernym-clovekem/

ilustrační foto: Renata Králová