EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

HE SHOU WU – Power Balancer

Je ideálním doplňkem stravy pro vysoce vytížené jedince a starší osoby. Posiluje psychické a fyzické zdraví organismu. Podporuje regeneraci celého těla a dodává energii. Má antioxidační vlastnosti.

Chcete zhubnout?

Chcete přestat kouřit?

Chcete zmírnit stres ve vašem životě?

Chcete se zbavit úzkostí a strachů?

Progresívní relaxace s prvky hypnózy pracuje s podvědomím klienta. Klient je veden do hluboké relaxace a v tomto stavu poslouchá pozitivní sugesce, na kterých se spolu dopředu dohodneme. V této fázi dochází k vypnutí vše filtrujícímu vědomí a podvědomí pracuje jen a jen pro vás a pro vaši lepší budoucnost. Proto se v tomto stavu změněného vědomí můžete zbavit vašich špatných návyků a zlozvyků, které omezují váš život.

Stav hluboké relaxace je stejný jaký prožíváme, když usínáme, či se probouzíme nebo dlouho děláme jednu a tu samou činnost, tento stav zažíváme několikrát během dne zcela neřízeně. Po celou dobu tedy víte co se s vámi děje a navíc se vám do podvědomí programují jen pozitivní informace na kterých jsme se spolu dohodli.

Při řešení hubnutí nebo problému závislostí, jde o určitý proces, kdy nestačí 1- 3 sezení. Nejvhodnější je jedna progresivní relaxace týdně po dobu 10 týdnů. Většina klientů se rozhoduje pro 6 terapií - 1x za 14 dnů a 4 terapie 1x za měsíc. Za předem dohodnutých 10 terapií účtuji 9x 700,- Kč a desátá terapie je dárek ode mě zdarma.

Progresívní relaxace je úžasná v kombinaci s metodou EFT, po příchodu na terapii si s klientem projdem nejaktuálnější stresy, starosti a vše co ho napadlo k tématu pozitivních sugescí, na kterém jsme se domluvili a toto odťukáme. Klient se celkově tedy zklidní a může se v klidu doopravdy zrelaxovat a nic mu nebrání přijmout pozitivní sugesce a to ani na vědomé úrovni.

Změna myšlení je sice pomalejší, ale za to trvalejší.