EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

Renata Králová
Mikuláškovo nám. 572/11,
8. patro (kancelář je samostatnou součástí mého bytu). Nemám čekárnu, proto zvoňte prosím maximálně 5 minut předem, začnu se vám věnovat až ve stanovený čas terapie nebo masáže.
Brno - Starý Lískovec
IČ: 66519985

tel.: +420 604 850 676
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
skype: renata9685

Facebook

Pracuji:
pondělí, úterý a to obvykle v časech (o víkendu jen dle mých možností):
15.00 - 16.00
16.10 - 17.10
17.20 - 18.20
18.30 - 19.30

10 minutová pauza mezi jednotlivými terapiemi, je tu pro zachování, co největšího soukromí mých klientů. Neřešíte-li tento problém, respektujte prosím, že klient před vámi nebo po vás to může mít jinak. 

Pokud Vám nabídnu jiný čas, než je výše uvedeno, je to z důvodu, že před vámi je klient, který má terapii nebo masáž kratší nebo delší než 1 hod.

Na terapie se objednávejte telefonickým kontaktem, sms zprávou nebo e-mailovou zprávou (v případě, že mě budete kontaktovat e-mailovou zprávou, uveďte na sebe telefonický kontakt v rámci této zprávy).

Pokud nemůžete přijít na domluvenou terapii nebo masáž, informujte mě prosím o této skutečnosti, co nejdříve sms zprávou, abych mohla vámi uvolněný termín nabídnout případně jinému klientovi. Pokud nedorazíte na domluvenou (objednanou) terapii a nebo se neomluvíte z terapie nejméně 24 hodin před terapií - účtuji si cenu, jakoby terapie proběhla.

Pokud vám nezvedám telefon, tak zrovna probíhá terapie s jiným klientem. Napište mi prosím informativní krátkou sms a já vám pak zavolám zpět.foto: Miroslav Vojejníček

Odkazy:

Odkazy na partnery: