EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

Vážení přátelé,
zvu vás na seminář a workshop k metodě EFT (Emotional freedom techniques - techniky emoční svobody):
1. Základy metody EFT a její využití pro každý den.
2. Práce na vlastním sebevědomí formou krátké meditace.
3. Jak na afirmace s metodou EFT (připravte si svoji afirmaci, se kterou pracujete nebo byste chtěli pracovat do budoucnosti)?
Výhodou workshopů je aktivní možnost výměny názorů a sdílení zkušeností s ostatními účastníky. Nejedná se tedy pouze o pasivní přednášku, ale je zde prostor i na dotazy a jejich řešení. Pokud tento zážitek chcete s někým sdílet, domluvte se s podobně smýšlející svému srdci blízkou osobou a přijďte. Vstupné na tento seminář je 200,- Kč na osobu, pokud ale přijdete dva, můžete se o tuto částku společně podělit. Sdílet společný zážitek je jedna z nejúžasnějších věcí, kterou nám život přináší, a proto využijte této možnosti, která je mým dárkem pro Vás.

Kdy?
8.4. 2014 a začínáme v 18.00 hod., předpokládaný konec ve 20.00 hod.

Kde?
Brno - Starý Lískovec, Mikuláškovo nám. 572/11 (počet míst je omezen na 7 a proto je nutné se objednat předem, nejpozději do 7.4. 2014 do 18.00 hod)

Cena?
200,- Kč na osobu (pokud ale přijdete na seminář a workshop s někým, s kým chcete tento zážitek sdílet, tak jdete na seminář a workshop v hodnotě jednoho vstupu dva). Platba na místě.

Co sebou?
Psací potřeby, poznámkový blok, dobrá nálada.

Závazné přihlášky zasílejte prosím na e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo sms zprávou
na tel.: +420 604 850 676.

S láskou Renata