EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

Tento workshop je zaměřen na naučení se základní techniky EFT. Dozvíte se zde, jak naše psychika pracuje a jak se projevuje na duševní i tělesné úrovni. Prakticky si proces "poťukávání " vyzkoušíte a naučíte se jednoduchý postup, jak s pomocí EFT uvolňovat své emoce. Technika EFT „poťukávání“ bude vaší první pomocí při jakékoliv zátěžové situaci vašeho života, která vám pomůže udržet či obnovit psychické a tělesné zdraví!

Kurz i metoda EFT je vhodná jak pro úplné začátečníky na cestě osobního poznávání, tak i pro zkušené „cestovatele".

Program sobotního dne:
1. Úvod, představení techniky EFT.
2. Praktický nácvik techniky - postup a trénink.
3. Spojení EFT a filozofie filmu The Secret, pochopení a naučení jak metodu EFT spojit s filozofií filmu The Secret
4. Dozvíte se odpověď na otázku: „Proč filozofie filmu The Secret né vždy funguje? A taky možná najdeme odpověď na otázku: Proč tato filozofie nefunguje zrovna Vám?
5. Praktické postupy - uvědomování si svých programů, nastavení, přesvědčení na téma „PENÍZE“ a následně je budeme společně "očišťovat" z našich energetických záznamů. Naučíte se, jak lze své podvědomé programy "uvidět", jak je můžete dešifrovat a pomocí EFT je pak proměňovat. K tomu, abyste si uměli vytvořit to správné nastavení je třeba "určitým způsobem začít přemýšlet" a to se tu budete učit a já vám pomohu k jeho osvojení.

 

Velmi se těším na setkání s vámi!

Renata Králová

 

 

WORKSHOP EFT a peníze

Kdy: 31.1. 2015, (sobota: 9.00 – 12.00, 13.00 – 17.30 hod.)
Kde: Mikuláškovo nám. 572/11, Brno – Starý Lískovec, 8. patro
Spojení: tramvaj č. 6, 8; trolejbus č. 25; autobus č. 50, 69 - zastávka Osová (tramvají č. 8 - za 11 min. z hlavního nádraží)
Cena: 1.500,- Kč
Počet účastníků: max. 6 - individuální přístup
Přihlášení mailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo sms na 604 850 676 - jméno, telefon, e-mail + kurz, na který se přihlašujete
Vaše přihlášení bude platné po zaplacení nevratné zálohy 500,- Kč (v případě nemoci ji lze přesunout na jiný termín)
č. účtu: 670100-2201789318/6210, VS - vaše telefonní číslo, do zprávy pro příjemce uveďte Workshop EFT a peníze + vaše jméno

 

Sebou: přezůvky, blok na poznámky, psací potřeby + chuť dozvědět se více o sobě!