EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

14.6. 2015

Průběžné výsledky najdete v článku (tabulce): "Zhubla jsem. Průběh - tabulka, přímý přenos (4. část)

Za sebou 14 dní a nebo 8? ;-) Zítra se musím zvážit! Potřebuji vědět už taky, že to co dělám je k něčemu, protože jsem nedokázala vysadit mléko! No zásadní je, že mám absťák po kafi a k tomu já potřebuji i mléko a už jsem k tomu i jeden den přidala i k snídani polotučný tvaroh ochucený sladkou paprikou, cibulkou na jemno a solí.

Odpočinkový víkend u ségry a mamky, byl velmi náročný, v tomto vedru byly po oba dva dny zmrzlinky, jahody, v sobotu holky měli kynuté knedlíky s hruškami a borůvkami, dneska si dělaly Medovník! Moje nervy! A do toho třešně, višně, moruše a jahody zrály! :-) A já maso (kuřecí nebo králičí) a zas maso a k tomu zelenina, vařená nebo syrová. Včera k snídani dvě vejce na hniličko. Smutný život dobrodruha. ;-)

 

15.6.2015 - 99,00 kg

K snídani naložené kuřecí maso (Dijon hořčice, česnek, pepř) na pánvi na sucho, zelený čaj.

A pak nastal průšvih, kolem oběda kafe s mlíkem a další jídlo, až... zase naložené kuřecí maso cca 15.00 hod. Mělo to být později, ale tak moc pozdě ne! Může za to dopravní nehoda v kopci vedle Ústředního hřbitova, cestou do města i zpátky, můj mylný předpoklad, že jsem se zdržela příliš dlouho, aby tam ještě stáli, byl fakt hodně daleko od skutečnosti.

Další jídlo v cca 19.00 kedluben a dvě vařená kuřecí stehna. Když vařená, tak asi i s kůží ;-), tuk teplem odplaval. ;-)

Takže žádné trpění hladem, jenom se ukazuje, že plánování nefunguje! ;-) Začínám si uvědomovat, jak je pro mě důležité to sem psát, protože když to sem napíšu nebo píšu, tak vím kde jsem udělala chybu či chyby a nekašlu na to.

18.6. 2015 - 98 kg

Dnes se mi kamarádka Ivanka ptala, proč jsem začala hubnout: "Ty máš nového chlapa? Zatím něco je!"

A když jsem jí řekla, že je to jenom proto, že jsem to v lednu napsala na svých webkách, že 1. červa začnu znovu držet bílkovinnou dietu, tak na ně s jejím manželem hodnou chvíli nevěřícně hleděli.

"Tož někdy stačí málo! Třeba jen váš vlastní závazek, lidem kteří čtou vaše webky! Děkuji za vás."

19.6.2015 - 97,45 kg

19.11.2015 - Můj bývalý šéf na moji adresu pronesl poznámku: "A ty se konečně nažer!" :-) Asi bych se mohla i urazit, ale za ty roky, co se známe, vím, že to byla vyslovená pochvala, před nastoupenou jednotkou.

"Děkuji šéfe!"

Modelka ze mě nikdy nebude. Miluji jídlo, ale to neznamená, že nemohu vypadat a cítit se dobře!