EFT, Reiki, Kineziologie - Energetické psychologické poradenství

Renata Králová

Před pár dny volá paní XY, že prosí o energii Reiki na dálku.

Pokud o tom slyšíte prvně, tak ano dá se pomáhat touto energií na dálku.

V okamžiku, kdy se dovídá, že už to neudělám ten den, protože mám za sebou náročné dva dni, a že se můžeme dohodnout, že toto provedu za dva dny večer v 21.00 hod, tak paní rezolutně odmítá, že si to ještě rozmyslí.

Zároveň vnímám, jak i ve mně se něco energeticky děje v průběhu toho rozhovoru, ale ještě vlastně nevím co?

Paní mi ještě vypráví, že už takovou zkušenost má za sebou s posláním energie Reiki a ptá se, jak je možné, že když to zažila prvně, tak ji hned při domlouvání tohohle „energetického dárkového balíčku“ brněly nohy, a že si to v průběhu toho rozhovoru hned ověřovala, zda pán už na ní nebo s ní pracuje a pán odvětil, že ještě nic neudělal.

„Co se tedy s ní dělo?“

V této chvíli již vím, že jsou dvě varianty:

a) paní byla, tak energeticky oslabená a pán tak silný, že už to stačilo, aby paní XY zavnímala jeho energii,

b) energie Reiki, ihned po požádání začala proudit, protože pán byl zasvěcen a energie Reiki ihned reaguje na prosbu pořádající osoby.

Teď ale zpět: "Co se to dělo ve mně?“

"Po požádání paní XY se ihned energie Reiki rozproudila směrem k ní, po jasném odmítnutí, se ihned zastavila."

V průběhu těch dvou dnů paní XY znovu žádá o zaslání univerzální energie Reiki a dohodneme na termínu odeslání, tak jak bylo původně navrhnuto. Protože už vím, že energie proudí od okamžiku požádání, vím, že je o vše postaráno.

V daný den si asi hodinu před stanoveným termínem sedám, uvolňuji se a žádám energii Reiki pro tuto paní a posílám ji energií tří symbolů a navrch přidávám prosbu (modlitbu) za tuto paní. Energetický dárkový balíček posílám s pokorou a láskou ve svém srdci k této osobě a k energii Reiki. Nic jí nevnucuji, ani čas na kterém jsme se s paní XY dohodly. Vím, že už energie k ní proudila před tímto rituálem a může se plně rozvinout, až se paní XY uvolní. Tato energie pomáhá skrze čas i prostor a naše další požadavky.

 

Dodatečně si po této zkušenosti uvědomuji, že jsem asi před rokem taky posílala na požádání rodinných příslušníků energii Reiki, osobě která byla po těžké automobilové nehodě (souhlas jsme dostali i od ní byla při vědomí). Přestože, jsme se dohodli na čase, kdy by se vše kolem ní mohlo zklidnit a ona se mohla případně i uvolnit spánkem, energie Reiki začala proudit ihned po požádání. "Nerespektovala naše limitující omezení!" ;-)

 

Energie Reiki se zasílá na dálku zdarma.

Děkuji paní XY za to, že přispěla k mému učení a pochopení toho, co se děje.

 

S láskou Renata